İNDİ
Keşfe yönelik, yaratıcı ve açık uçlu ürünlerimiz ile farklı disiplinler ve konseptler altında uygulamalar yapıyoruz. Çalışmalarımızda, KAPLA ve MAKEDO gibi ürünler katılımcıların elinde birer yaratım nesnesine dönüşüyor.
Yetişkin Çalışmaları:

Geliştirdiğimiz modüller ile takım dinamikleri, iletişim, liderlik, problem çözme, yaratıcılık, tasarım konularında insan kaynakları ve motivasyon eğitimlerine destek vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve ihtiyaca  özel şekillenebilen modüller sayesinde katılımcılarla eğlenceli ve rahat bir ortamda buluşuyoruz.

Referanslar

Pfizer
Bosch-Daikin – İNDİ Masist ortaklığı
Mazars Denge
DB Architects
Bilkent LAUD
Yeditepe Üniversitesi


Yetişkin çalışmaları yapmak için bizimle bağlantı kurunuz.


 


 

Aktiviteler:
İNDİ, aktivitelerinde katılımcılara sağladığı benzersiz deneyim sayesinde bulunduğu platformlara değer katıyor.

Halka açık çeşitli mekânlarda gerçekleştirdiğimiz aktivitelerde, deneyimli takım arkadaşlarımızın eşliğinde üretkenlik, işbirliği ve eğlencenin olduğu bir ortam yaratıyoruz. Aktivitelerde çocuklar ebeveynler, her yaştan katılımcı oyuna katılıyor ve birbirine bağlanıyor. Çocuklar deneyerek ve yanılarak keşfediyor, eğleniyor, birlikte çalışma becerileri geliştiriyor, yetişkinler stres atıyor. Aktivitenin sonunda paylaşmanın, takım ruhunun ve yaratma anının benzersiz keyfi sizinle kalıyor.

Aktivite hizmeti verdiğimiz firmalar:

Arcadium
Corio (365, Tekira, Ada, Teras Park AVM.)
İstinye Park
Palladium
Tepe Nautilus
Metroport
Dolphin
Optimum
Kanyon
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi (Why Not Turkey-İNDİ ortaklığı)
Atölyeler:

Aktif katılım ile yaşayarak öğrenme imkânı sağlayan atölyelerimiz daha eğitsel bir çerçeveye sahiptir. Bu deneyimde çocuklar eğlence, heyecan ve keşfe dayalı öğrenmeyi bir arada gerçekleştiriyor. Sınırlı sayıda katılımcı ile çeşitli konu başlıklarında çalışmaya olanak tanıyan atölyelerimiz, okullar, müzeler, mağazaların farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanıyor.

Okullar: İlk öğretim, lise ve üniversite seviyelerine göre; sayılar, denge, birimden bütüne gitme, takım uyumu ve iletişim becerileri, temel fizik kanunlarının keşfedilmesi, paylaşımlı yaratım, proje oluşturma ve tasarım konularında çalışma imkanı sağlayan atölyeler düzenliyoruz. 

Müzeler: İNDİ Oyun sanatı - çocukları yaratmanın neşesi ile tanıştırır. İki ve üç boyutlu şekiller yaratma, form oluşturma pratiği kazanırlar. Çocukları cisimlerin ve hacimlerin dünyası ile tanıştırır, sanatın, fizik ve matematiğin büyülü dünyasını ilk elden deneyerek ve yanılarak keşfetmelerini sağlar.

Mağazalar: Temalı, fiziksel ve zihinsel becerileri geliştirmeye yönelik eğlenceli atölyelerde, çocuklar farklı bir deneyim yaşıyor..

Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!