İNDİ
Cubetto Çocuklar için Ahşap Robotik Kodlama Seti

Çocukların bağ kurabilmelerini kolaylaştıran ahşap robot Cubetto, farklı komutlar için farklı renkte bloklar, programlama paneli, eğitici oyun haritası, hikâye kitabı, kullanma kitapçığı

1990,00 TL. KDV dahil.
Satın Al
Deep Space Adventure Pack 4 - Uzayın Derinliklerinde Macera Serisi 4

Cubetto Robotik Kodlama Seti ile birlikte kullanacağınız yeni bir macera seti! Uzay temalı bu macera setinin içinde 1 adet uzay temalı bez harita ve 1 adet hikaye kitabı bulunuyor. Cubetto güneş sistemimizde bir gezintiye çıkıyor. uluslararası uzay üssü, Mars, Jupiter'i ziyaret edip uzaydaki bilinmezliklere doğru yol alıyor. STOK YOK!


249,00 TL. KDV dahil
Satın Al
Ocean Adventure Pack 3 - Okyanus Macera Serisi 3

Cubetto Robotik Kodlama Seti ile birlikte kullanacağınız yeni bir macera seti! Okyanus temalı bu macera setinin içinde 1 adet okyanus temalı bez harita ve 1 adet hikaye kitabı bulunuyor. Deniz altı, kayıp korsanlar ve esrarlı ada ile bu set kodlama deneyimini yeni maceralara taşıyor.249,00 TL. KDV dahil
Satın Al
Big City Adventure Pack 1 - Büyük Şehir Macera Serisi 1

Cubetto Robotik Kodlama Seti ile birlikte kullanacağınız yeni bir macera seti! Büyük şehir temalı bu macera setinin içinde 1 adet şehir temalı bez harita ve 1 adet hikaye kitabı bulunuyor. Gürültülü trafikten, şehrin parklarına, tarihi yapılarla dolu bölgelerden, bir gökdelen tarlasına , siren sesleri bizi yakalamadan, hızlı daha hızlı, bir metropol çılgınlığında kaybolmaya!

249,00 TL. KDV dahil
Satın Al
Logic Blocks

Cubetto Robotik Kodlama Seti'nin blokları ile birlikte kullanacağınız ek blok setidir. İki yeni komut bloğu; "rastsal" (random) ve "değil" (negation) ve daha fazla işlev (function) bloğu, kodlamayı yeni bir seviyeye taşır!

Kutunun içinde: 4 x "değil", 4 x "rastsal", 4 x "işlev" bloğu mevcuttur. STOK YOK!


249.00 TL. KDV dahil
Satın Al
Directional Blocks

Cubetto Robotik Kodlama Seti'nin blokları ile birlikte kullanacağınız ek yön blokları setidir. Her blok bir hareket komutunu temsil eder. Blokları yerleştirerek programları oluşturmaya başlayabilirsiniz!

Kutunun içinde 16 adet yön bloğu mevcuttur. 4 x "sağ", 4 x "sol", 4 x "ileri", 4 x "geri" STOK YOK!


249,00 TL. KDV dahil
Satın Al
Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!